GABINET SEKSUOLOGII #TWÓJTERAPEUTA

WARSZAWA | KONSULTACJE ONLINE | www.twojterapeuta.pl

KONTRAKT TERAPEUTYCZNY

WZÓR KONTRAKTU TERAPEUTYCZNEGO

CZAS TRWANIA: Spotkanie terapeutyczne trwa ok. 50 minut.

CENA: Koszt sesji to 300 zł (od pary) lub 200 zł (indywidualnie), Płatność przelewem lub BLIKIEM po sesji.

ODWOŁYWANIE SESJI:  Odwołanie sesji przez pacjenta do 24 godzin przed sesją jest nieodpłatne. W przypadku przekroczenia terminu:pacjent ponosi koszty odwołanej/przełożonej zbyt późno lub nieodwołanej sesji w 100%

KONTAKT: Wszelkie kwestie dotyczące przebiegu terapii są omawiane na bieżąco podczas spotkań. Kontakt do terapeuty służy wyłącznie umawianiu, odwoływaniu lub przekładaniu sesji.

TERAPIA: Terapeuta pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, wykorzystując w razie potrzeby elementy terapii schematu, terapii systemowej, seksuologii klinicznej i psychologii.

SESJE: Sesje odbywają się online za pomocą platformy ZOOM.

 

TAJEMNICA LEKARSKA: Terapeuta ma obowiązek zachowania tajemnicy dotyczącej przebiegu leczenia. Jest z niej zwolniony w sytuacji domniemania narażenia zdrowia lub życia – pacjenta, terapeuty lub osób trzecich.

ZOBOWIĄZANIA PACJENTA:Pacjent zobowiązuje się do aktywnego uczestniczenia w sesjach oraz podejmowania prób wykonywania ustalonych zadań - pracy osobistej poza gabinetem.Pacjent zobowiązuje się do niepopełniania prób samobójczych przez czas trwania terapii.Pacjent zobowiązuje się do przychodzenia na terapię nie będąc pod wpływem alkoholu lub nielegalnych substancji psychoaktywnych.Pacjent zobowiązuje się do niestosowania agresji podczas sesji.

CEL TERAPEUTYCZNY: Cel jest na bieżąco ustalany i w miarę potrzeb modyfikowany wspólnie przez pacjenta i terapeutę.

ZMIANY KONTRAKTU: Podczas trwania terapii zarówno pacjent, jak terapeuta mogą zgłaszać propozycje zmian w kontrakcie, które mogą być ważne w dalszym procesie.

Nieprzestrzeganie zasad kontraktu może skutkować zakończeniem terapii.

Warunkiem uczestnictwa w terapii / korzystania z konsultacji psychologiczno-seksuologicznej lub innej usługi świadczącej przez „Michał Sawicki - Gabinet seksuologii i psychoterapii” jest wyrażenie przez pacjenta zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Kontrakt terapeutyczny

Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Kontakt

 

MAIL: kontakt@twojterapeuta.pl

INSTAGRAM: michal_seksuolog

zapisy na trapie wyłącznie przez portal ZNANYLEKARZ.PL

 

 

 

 

 

MICHAŁ SAWICKI

Gabinet seksuologii i psychoterapii

Ochrona Danych